Ayro Bilişim Hizmetleri Paz.Dış.Tic.Ltd.Şti.

Hakkımızda
Servislik verdiğimiz alanlarda bölgedeki bayilerimize gerek yazılım, gerek donanım anlamında destek vermekteyiz.
Faaliyet Alanlarımız; Market / mağaza otomasyonu, Restoran / Cafe otomasyonu, sıcak soğuk saha satış uygulamaları, toptan satış işletmeleri, Kooperatifler, dernekler, mağaza ve butikler, benzin istasyonları, tarım işletmeleri gibi birçok alanda hizmet vermekte ve farklı sektörlere çözümleri olan bir yapıya sahibiz.
Uygulamalarımız; Barkod sistemi ve otomasyon uygulaması, Raporlama ve proje geliştirme, Cloud Yedekleme (veri saklama sistemleri ),E-Dönüşüm(E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-İrsaliye), E-Ticaret ve Sanal Mağaza Uygulamaları, ERP(Kurumsal Kaynak Planlaması), MRP(Üretim Çözümleri), Ve-Tahsilat çözümleri sunmaktayız.

Firmamız işletmelere özel çözümler sunarak Yazılım tecrübesini en başta market, mağazacılık, sıcak-soğuk satış uygulaması olmak üzere toptan ve Perakende satış otomasyonu alanındaki uygulamalarıyla faaliyete geçirmiştir. Sektörlere uygun farklı çözümler için Vega yazılım hizmetleriyle firmaların gelişmesinde yardımcı olmakta ve çözüm ortaklığı rolünü elinden geldiğince üstlenmektedir.
Misyonumuz
Müşterilerimize, en rekabetçi fiyatlarla ve kullanıcı dostu ara yüzlerle donatılmış en üstün Ticari Yazılım çözümlerini sunmak için sürekli çaba harcıyoruz. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun bir şekilde yapılandırılmasını sağlayarak verimliliği ve karlılığı artıran çözümleri, VEGA YAZILIM olarak iş ortakları ve bölge dağıtıcıları olarak sunmaktayız. AR-GE çalışmalarımızla herkesin ihtiyaç duyduğu yazılımları geliştirmek ve iş dünyasında fark yaratmak için tutkuyla çalışıyoruz. Misyonumuzu gerçekleştirmemize yardımcı olacak prensipleri yaşatmak için kararlıyız.
VİZYONUMUZ
Müşterilerin ticari ortamda ihtiyaç duyabilecekleri her türlü YAZILIM ve DONANIM çözümlerini sunarak, dünyanın en müşteri odaklı şirketi olmayı hedefliyoruz. Özellikle KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik ve yüksek katma değer hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için sunduğumuz IT çözümleri ile müşterilerimize destek sağlıyoruz.
Vega Yazılım Bölge Dağıtıcısı olarak, farklı sektörlere yönelik yazılımlar ve spesifik çözümler sunarak işletmelerin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı amaçlıyoruz. Bu çerçevede, müşterilerimizin gereksinimlerine uygun ve yenilikçi çözümler geliştirmek için sürekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.