VEGA WİN

ERP Programı

VegaGrup Yazılım’ın çok satan ürünlerinden biri olan Vega Win tüm Türkiye’de binlerce firma tarafından kullanılmaktadır. Firmanızın tüm gereksinimlerine cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Üretim’ den satışa ve muhasebe hesaplarına kadar her türlü işlemi yapabilirsiniz. Vega Win firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda paketlendirilir ve fiyatı belirlenir.

BIRDEN FAZLA ŞUBE VE KASA IŞLEMLERI TAKIBI

TL ve döviz nakit işlemleri, Harcamaların izlenmesi, Kasalar arası nakit transfer işlemleri.

BANKA HESAPLARI TAKIBI

TL hesap ve döviz hesap tutabilir, Kredi kartları takibi, Banka takas işlemleri, Kredi kartları tahsilat ve komisyon takibi, Havale ve eft işlemleri.

CARI HESAP TAKIPLERI

Cari hesap programı ile Tl ve dövizli cari hesap takibi, Muhasebe cari hesap programı ile hesap kapatma işlemleri, Nakit-çek-senet ve kredi kartı işlemleri.

TOPTAN CARI HESAP TAKIBI

Cari hesap programı ile perakende cari hesap takibi, Zimmet cari hesap takibi, Personel cari hesap takibi.

STOK İŞLEMLERI

İrsaliye işlemleri, Fatura işlemleri, Proforma fatura işlemleri, Konsinye işlemleri, Alış işlemleri, depo bazlı çalışabilme otomatik depolara ürün sevk edebilme.

CRM-MÜŞTERI ILIŞKILERI YÖNETIM SISTEMI

CRM müşteri takip programı ile müşteri görüşme formları, CRM müşteri diyalog etkinlik formları, CRM programı ile bireyler müşteri ya da ticari müşteri kartları oluşturabilme, Müşteri ilk temas anından teklif- satış-tahsilat aşamalarının tamamının CRM üzerinden izlenmesi, Müşteri görüşmelerinde CRM müşteri takip programı ile sektöre ve çalışma şekline uygun şablon oluşturarak görüşme formu oluşturabilme,

TEK DÜZEN MUHASEBE SİSTEMİ

MALİYE BAKANLIĞI ONAYLI VE TÜRK TİCARET KANUNUNA UYUMLUDUR

MUHASEBE ; TEK DÜZEN MUHASEBE HESAP PLANI ESASINA GÖREDİR

Tebliğ uyarınca belirlenen tüm hesaplar otomatik tanımlıdır, Firmanın özel isteği doğrultusunda her bir hesap için çalışma kuralı atama, Hızlı fiş girişi için fiş ve belge şablonları oluşturma, Muhasebe yazılım programı ile hesaplar arası transfer, Tüm mali tablolar, Bilanço, Cari hesap programı ile gelir tablosu, Nakit akım tablosu, Kâr dağıtım tablosu, Satışların maliyeti tablosu, Yıllara ilişkin öz kaynaklar değişim tablosu, Fon akim tablosu, Mizan, Muhasebe programı ile yevmiye defteri, Defteri kebir, Muavin defterler, Cari hesap programı gider yerleri ve gider çeşitleri ( masraf merkezleri), Elektronik defter tutabilme özelliği.

BEYANNAMELER

Beyanname programı ile kurumlar vergisi beyannamesi, Geçici kurumlar vergisi beyannamesi, Kdv beyannamesi beyanname programı ile görülebilir, Ba/bs formu, Muhtasar beyanname.

ÜCRET BORDROSU

Puantaj, Ücret bordrosu, Sgk bildirgeleri, Muhasebe ile entegrasyon.

SABİT KIYMETLER (DEMİRBAŞ)

Demirbaş malzeme kayitlari, Amortisman ve yeniden değerleme işlemleri, Muhasebe programı üzerinden muhasebe ile entegrasyon.

ÜRETİM PLANLAMA PROGRAMI

Üretim reçeteleri ( mamül ağaci) tanimlamalari, Üretim planlama programı ile üretim planlama, İş emirleri oluşturma, Fire ve üretim zayiatları maliyet yansıtma işlemleri, Fason işçilik işlemleri, Montaj-demontaj üretim işlemleri, Hammadde, Yari mamul, Üretim yönetimi ile mamul ürün takibi, Yönetici paneli, Üretim planlama programı ile finansal risk yönetimi, Hesap gör, Stok takip programı ile stok analizi, Plasiyer ( müşteri temsilcisi) performans analiz, Satin alma karar mekanizmasi-orderman, Mobil satiş uygulamaları-armada, Mobil mal kabul uygulamaları-armada.

ORDERMAN - SATIN ALMA KARAR MEKANİZMASI SATIN ALMA

Fiyat teklifi verme, Ürün satiş koşullari ve satiş anlaşmalarinin düzenlenmesi, Satiş koşullarina uygun satiş tekliflerinin düzenlenmesi, Sarf malzemeleri için iç talep formlarinin oluşturulmasi, İç taleplerin onay mekanizmasi.

ORDERMAN

Stok takip programı ile ticari işletmelerin stok takibi, Seri numarali stok takibi, Set stok takibi, Grub stok takibi, Renk-beden stok takibi, Stok takip programı ile ömürlü ürün stok takibi, Barkod-kare kod ve rd/id ile stok takibi, Şubeler ( depolar) arasi ürün transferi, Stok takip programı ile sayım işlemleri.

SATIŞ

El terminali ve tablet pc üzerinde çalışan, Sıcak satış uygulamaları, Mal kabul işlemleri, Şubeler arası ürün transferi, Stokk sayım işlemleri, Ürün etiket işlemleri.